1. Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı – Justice League vs. the Fatal Five

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı – Justice League vs. the Fatal Five

  1080p Türkçe Dublaj

  Justice League vs. The Fatal Five, Green Lantern’in anahtarına ulaşmak için oldukça zorlu bir yolculuğa çıka Superman, Batman ve Wonder Woman’ın ölümcül beşli adını verdikleri, oldukça güçlü bir grupla savaşmak zorunda kalmalarını ele almaktadır. Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, daha da güçlü hale gelen düşman karşısında birlik olmak zorunda kalan Adalet Birliği üyelerinin yaşayacakları maceraları ele alan filmi tüm detaylarıyla takip etme fırsatınız bulunmaktadır. Gün geçtikçe sayısı ve güçleri artmakta olan düşmana karşı birlik olan Süper Kahramanların maceralarını ele alan, Justice League vs. The Fatal Five full izleme seçeneğiyle, seyircilerine kesintisiz bir macera armağan etmektedir.

  Justice League vs. The Fatal Five İle Süper Kahramanların Mücadelesine Dahil Olmaya Hazır Olun!


  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı Konusu, şehri ele geçirmek isteyen ölümcül beşliye karşı birlik olmak zorunda kalan Batman, Superman ve Wonder Woman’ın yaşayacakları nefes kesen maceraları ele almaktadır. Justice League vs. The Fatal Five 720p – 1080p izleme kalitesiyle, şehri ele geçirmek isteyen düşmanlar arasında en güçlüleri olarak yerini alan Ölümcül Beşlinin yapacaklarını, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme şansınız bulunmaktadır.

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı alt yazılı izleme seçeneğiyle, oldukça tehlikeli ve kötü düşmanlar arasında olan Tharok, Emerald Empress, Validus, Mano ve Persuader’den meydana gelen Ölümcül Beşli Grubuyla, Adalet Birliği kahramanları arasında geçen nefes kesici maceralara, film bütünlüğü içerisinde şahitlik etme şansına sahipsiniz. Şehri korumak ve Green Lantern’in anahtarına ulaşmak amacıyla mücadele veren Adalet Birliğinin yaşayaakları olayları ele alan, Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı orijinal izleme seçeneğiyle, seyircileriyle buluşuyor!

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı Filminin Tüm Detayları!


  29 Mart 2019 tarihinde vizyona giren Justice League vs. The Fatal Five 2019 filminin yönetmenliğini, Sam Liu yapmaktadır. Aksiyon ve animasyon kategorisinde yerini alan Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 17 dakikalık kesintisiz macerayı armağan etmektedir. İMDb sıralamasında 6,7 puan alan Justice League vs. The Fatal Five HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor!
  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı – Justice League vs. the Fatal Five 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 1 oy )

      6.5   153

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..