1. Knock Down The House

  Knock Down The House

  1080p Türkçe Dublaj

  Knock Down The House, Amerika’nın siyasi dünyasına dahil olarak bir çığır açmayı başaran dört güçlü kadının hikayesini konu edinmekte olan, belgesel türündeki filmdir. Knock Down The House Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, dört farklı kadının başlarından geçen zorlu olayların ardından, çeşitli yollarla seslerini duyurmak için harekete geçmelerini ele alan filmi, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Knock Down The House full izleme imkanıyla, Amerika Birleşik devletlerinde gerçekleştirilmekte olan kongre ara seçimlerine dahil olarak, ülke genelinde bir çığır oluşmasını sağlayan 4 kadının nefes kesen hikayesine, kesintisiz şekilde tanıklık etmeye ne dersiniz?

  Knock Down The House Filmi İle İlham Veren Bir Hikayeye Hazır Olun!


  Knock Down The House konusu, biri garson, biri hemşire, biri yaşlı bir anne ve birisi ise kömür madeni işçisinin kızı olan 4 kadının başlarından geçen olumsuz durumları durdurup, kendilerini ifade edebilmek amacıyla Amerika’da gerçekleştirilen kongre ara seçimlerine katılmalarını ele almaktadır. Knock Down The House alt yazılı izleme seçeneğiyle, kongre yelerine karşı halk içerisinde oluşan tepkilerden güç bularak, çeşitli kampanyalar oluşturmaya başlayan dört cesur kadının yaşadıklarına, film bütünlüğü içerisinde tanıklık etme fırsatına sahipsiniz.

  Bronx şehrinde doğan Alexandra’nın ailesinin yaşadığı ekonomik sorunlardan kurtulmak için çalıştığı barda çift mesai yapmak zorunda kalması, bir yakınını önlenmesi mümkün bir hastalık sebebiyle kaybeden Amy’nin sağlık sistemindeki bozuklukları önlemek için harekete geçmek istemesi, bir siyahinin suçsuz yere öldürülmesine şahitlik eden Cori’nin protesto yürüyüşlerine dâhil olmak istemesi ve kömür işçilerine yapılan haksızlıklar sebebiyle buna bir dur demek isteyen Paula’nın çeşitli faaliyetlere kalkışmak istemesi, bu dört kadını bir araya getirmiştir. Knock Down The House orijinal izleme imkânıyla, seyircilerine bu dört güçlü kadını tanıtmak için beklemektedir!

  Knock Down The House Filminin Tüm Detayları


  1 Mayıs 2019 tarihinde vizyona giren belgesel filminin yönetmen koltuğunda, Rachel Lears yer almaktadır. Belgesel kategorisinde yer alan Knock Down The House tek part izleme kalitesiyle, seyircilerine 1 saat 26 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. Knock Down The House imdb sıralamasında 6,9 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Amy Vilela gibi oyuncuların yer aldığı, Knock Down The House HD izleme kalitesiyle seyircilerinin karşısına çıkıyor!
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      4.5   224

  •  Tür: Belgesel Filmler
  •  Orjinal Adı: A la conquista del congreso
  •  Süre: 86dk Dakika
  •  Ülke::
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..