1. Eşitlik Savaşçısı – On The Basis Of Sex

  Eşitlik Savaşçısı – On The Basis Of Sex

  1080p Türkçe Dublaj

  On The Basis Of Sex, kadın haklarını savunup eşitsizliğin ortadan kalkması için bir ömür boyu çaba sarf etmiş olan, Ruth Bader Ginsburg’un yaşam öyküsünü konu edinmiş bir filmdir. Eşitlik Savaşçısı Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, oldukça başarılı bir avukat olan Ruth Bader’in, hayatı boyunca kadın erkek ayrımcılığından mustarip olmasını ve pek çok haksızlığa maruz kalmasını ele olan filmi, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. On The Basis Of Sex full izleme imkanıyla, okul yıllarında tanıştığı eşi tarafından en büyük desteği gören Ruth’un, anayasa mahkemesinin almış olduğu bir kararı değiştirmek için vereceği mücadeleyi kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahipsiniz.

  On The Basis Of Sex Filmi İle Hayatını Adalete Adayan Ruth İle Tanışın


  Eşitlik Savaşçısı konusu, hayatı boyunca kadın erkek eşitsizliğinden mustarip olan Ruth Bader Ginsburg’un herkese örnek olan yaşamını ele almaktadır. On The Basis Of Sex 720p – 1080p izleme kalitesiyle, erkeklerin çoğunlukta olduğu bir okuldan mezun olan ve zorlu şartlar altında avukat çıkan Ruth’un, okul yıllarında tanıştığı kocasının da desteğini alarak anayasa mahkemesinin almış olduğu haksız bir kararı değiştirmek için mücadele etmesini, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Eşitlik Savaşçısı alt yazılı izleme imkanıyla, cinsel eşitsizliği ortadan kaldırmak amacıyla, zorlu bir yolculuk içerisine giren Ruth’un, tüm dünyaya örnek olan azmine, film bütünlüğü içerisinde şahitlik etme fırsatına sahipsiniz. Ruht Bader Ginsburg’un yaşam hikayesinin yanında, kadın hakları için de önemli mesajları içerisinde barındırmakta olan On The Basis Of Sex orijinal izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor!

  Eşitlik Savaşçısı Filmi Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar


  25 Aralık 2018 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Mimi Leder yer almaktadır. senaryosunda Daniel Stiepleman’ın imzasının yer aldığı Eşitlik Savaşçısı izleyenleri tarafından büyük beğeniyle karşılaşmıştır. Dram kategorisinde yerini alan On The Basis Of Sex tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saatlik kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. IMDb 6,8 puan alan Eşitlik savaşçısı HD izleme kalitesiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      5.7   93

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..