1. Entebbe’de 7 Gün – 7 Days in Entebbe

  Entebbe’de 7 Gün – 7 Days in Entebbe

  1080p Türkçe Dublaj

  Entebbe’de 7 Gün, 1976 yılında içerisinde 248 yolcunun yer aldığı bir uçağın, Tel Aviv’den Paris’e doğru yola çıkması esnasında 4 kişi tarafından kaçırıldığı gerçek bir hikâyeden esinlenerek hazırlanmış, gerilim türündeki filmdir. 7 Days İn Entebbe Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, 4 korsan tarafından kaçırılan Tel Aviv – Paris seferli uçağın, Uganda’ya indirilmesini ele alan filmi tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Entebbe’de 7 Gün full izleme seçeneğiyle, 4 korsan tarafından kaçırılarak zorla Entebbe’ye indirilen uçağın içerisinde yer alan yolcuların yaşadıkları problemleri tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz.

  7 Days İn Entebbe Filmi İle Nefes Kesen Bir Maceraya Hazır Olun!


  Entebbe’de 7 Gün konusu, Tel Aviv’den Paris’e doğru harekete geçen uçağın, 4 hava korsanı tarafından kaçırılmasını ve uçaktaki kişilerin canının bağışlanması karşılığında, esir tutulan Filistinlilerin serbest bırakılmasının talep edilmesini ele almaktadır. 7 Days İn Entebbe 720p – 1080p izleme kalitesiyle, ikisi Filistinli iki tanesi de Alman olan dört hava korsanının, istekleri yerine getirilene kadar rehin aldıkları uçağı Uganda’nın Entebbe şehrine indirtmesini, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz.

  Entebbe’de 7 Gün alt yazılı izleme seçeneğiyle, içerisinde bulunan 248 yolcunun yaşamını kurtarmak için, İsrail’in yaptığı olağanüstü planları film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. İsrail, Kenya, Fransa, İsviçre ve Batı Almanya’da rehin olarak alı koyulan 53 Filistinlinin serbest bırakılması karşılığında uçağın özgür kalacağını söyleyen 4 kişinin yaşayacakları maceraları ele alan, 7 Days İn Entebbe orijinal izleme seçeneğiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.

  Entebbe’de 7 Gün Filmi Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar


  16 Mart 2018 tarihinde vizyona girmiş olan filmin yönetmen koltuğunda, Jose Padilha yer almaktadır. Gerilim ve dram kategorilerinde yerini alan 7 Days İn Entebbe tek part izleme imkanıyla, seyircilerine 1 saat 47 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. 7 Days İn Entebbe imdb sıralamasında 5,8 puan alarak, seyircilerinin beğenisini toplamayı başarmıştır. 8,7 milyon USD bilet gişesine sahip olan Entebbe’de 7 Gün HD izleme kalitesiyle seyircileriyle buluşmaktadır.
  Entebbe’de 7 Gün – 7 Days in Entebbe 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 1 oy )

      6.3   97

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..