1. Eighth Grade

  Eighth Grade

  1080p Türkçe Dublaj

  Eight Grade, ortaokulun bitmesine sadece 1 hafta kalıp, artık bir lise öğrencisi olan kayla adındaki sekizinci sınıf öğrencisinin, diğer çocuklardan daha çekingen ve içine kapanık olması sebebiyle, kendisini ifade etmek için bir video kanalı oluşturmasını ele almaktadır. Eight Grade Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, liseye geçerek bunaltıcı okul ortamından kurtulmak için bir hafta daha sabretmesi gereken Kayla’nın, çevresiyle biraz olsun kaynaşmak için çaba sarf etmesini yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. İçine kapanıklığı sebebiyle pek fazla arkadaşa sahip olamayan Kayla’nın bu durumunu babasıyla paylaşması ve ondan teşvik görmesini ele alan, Eight Grade full izleme seçeneğiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.

  Eight Grade Filmi İle Gençliğin Temel Problemi Ekranlara Yansıyor!


  Eight Grade konusu, ortaokulun son sınıfında olup liseye geçmesine 1 hafta kalan Kayla’nın, içine kapanık bir kız olması sebebiyle sosyal açıdan problemler yaşamasını ve içinde bulunduğu durum hakkında başkalarına fayda sağlayabilmek adına bir video kanalı açmasını ele almaktadır. Eight Grade 720p – 1080p izleme kalitesiyle, babasıyla tek başına yaşayan Kayla’nın içinde bulunduğu problemli ruh halinden çıkarak, kendisi gibi olan kişilere fayda sağlamak amacıyla çaba sarf etmesini, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Eight Grade alt yazılı izleyerek, ortaokulda yaşadığı yalnızlık probleminin üstesinden gelmek adına babasından destek gören ve onun da teşvikleriyle yeni arkadaşlıklar edinmeye başlayan Kayla’nın maceralarını, karakterlerin kendi konuşmalarıyla film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. Okul hayatında yaşadığı sorunları yenerek, kendisi gibi problemler yaşayan çocuklara destek olacak bir kişi haline gelmek için çaba sarf eden Kayla’nın hayatını ele alan, Eight Grade orijinal izleme seçeneğiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.

  Eight Grade Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!


  13 Temmuz 2018 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Bo Burnham yer almaktadır. Dram ve komedi kategorilerinde yerini alan Eight Grade tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 34 dakikalık kesintisiz macerayı armağan etmektedir. Eight Grade İmdb sıralamasında 7,5 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini toplamayı başarmış bir filmdir. 13,7 milyon USD bilet gişesine sahip olan Eight Grade HD izleme seçeneğiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      6.2   214

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..