1. Climax

  Climax

  1080p Türkçe Dublaj

  Climax, 90’lı yıllarda Fransa’da bulunan bir dans kulübünün, program için prova yapmak amacıyla ormanda bulunan yurtta kalmaya başlamalarını ve burada yaşayacakları olayları ele almaktadır. Climax Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, prova için ormanın ortasında bulunan bir yurda giderek, burada üç gün boyunca vakit geçiren dansçıların hikâyesini ele alan filmi tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Climax full izleme seçeneğiyle, birbirlerini hiç tanımayan bu 20 kişinin, oldukça eğlenceli vakit geçirecekleri bir ortam oluşturmalarını ve bu ortamda doyasıya eğlenmelerini, kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahipsiniz.

  Climax Filmi İle Çılgın Dansçıların Eğlencesine Tanıklık Edeceksiniz!


  Climax konusu, Fransa’da yer alan orman içindeki izbe bir yurda gelerek, 3 gün boyunca prova yapmayı planlayan 20 dansçının, eğlencenin dozunu kaçırmaları sebebiyle aralarından bazı kişilerin rahatsızlık duymasını ele almaktadır. Climax 720p – 1080p izleme kalitesiyle, prova yapmak için toplandıkları orman içindeki yurtta, içkinin ve eğlencenin ayarını kaçıran dansçıların yaşadıkları maceraları, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz.

  Climax alt yazılı izleme seçeneğiyle, provaların yanı sıra eğlenceye de vakit ayıran dansçı grubunun, provaların sona ermesinin ardından içkinin sayısını arttırması sebebiyle pek hoş olmayan bir ortam oluşturmalarını, film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatınız bulunmaktadır. Bir süre sonra kontrolü tamamen kaybeden gençlerin, cinsellik, içki, eğlence ve müzik dolu bir girdabın içine düşmelerinin ardından, aralarından bazı kişilerin oldukça rahatsız olmasını ve gerilim dolu ortamdan uzaklaşmak için çaba sarf etmeye başlamalarını ele alan Climax orijinal izleme fırsatıyla, seyircileriyle buluşmaktadır.

  Climax Filmi Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar!


  2 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren Climax filminin yönetmen koltuğunda Gasper Noe yer almaktadır. Dram ve gizem kategorilerinde yerini alan Climax tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 37 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. Climax konusu bakımından, gençlik ve eğlence sayılsa da bazı yerlerde duygu dolu sahnelerle de karşılaşmak mümkündür. 2,6 milyon USD bütçeyle çekilmiş olup, 1,8 milyon USD bilet gişesine ulaşabilen Climax HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.
  Climax 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplam 1 oy )

      7.3   107

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..