1. Overlord Operasyonu

  Overlord Operasyonu

  1080p Türkçe Dublaj

  Overlord Operasyonu, İkinci Dünya Savaşı yıllarında müttefik devletlerin Normandiya’ya çıkartma yapacakları esnada, bir grup paraşütçüyü düşmanın arka kısmına bırakmalarını ve burada karşılaşılacak sürprizleri ele almaktadır. Overlord Operasyonu Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, müttefiklerin Normandiya’ya asker çıkartması yapmasından hemen önce adaya bırakılan paraşütçü grubunun gerçekleştirmeye çalıştığı plan esnasında, bu köyde yalnız olmadıklarını anlamalarını tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Overlord Operasyonu full izleme imkanıyla saldırının başarılı olması için önemli bir görevi üstlenmiş olan Amerikalı paraşüt grubunun, beklenmedik bir sürprizle karşılaşmasına kesintisiz şekilde tanıklık etme imkanına sahipsiniz.

  Overlord Operasyonu İle Tarihin En Büyük Savaşı Sizleri Bekliyor!


  Overlord Operasyonu konusu, 2. Dünya Savaşı esnasında gerçekleştirilecek olan Normandiya Çıkartması öncesinde, operasyonun başarılı olması için köye bir grup ABD’li paraşütçünün bırakılmasını ve bu grubun karşılaştıkları durumları ele almaktadır. Overlord Operasyonu 720p – 1080p izleme kalitesiyle, Normandiya Çıkartmasının başarılı olması amacıyla, Amerika tarafından düşman hattının gerisine bırakılan Paraşüt ekibinin beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalmasını, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz.

  Overlord Operasyonu alt yazılı izleme seçeneğiyle, hedeflerine oldukça yaklaşmışken, büyük bir problemle karşı karşıya kalan ekibin yaşadıklarını, karakterlerin kendi düşünce ve duygularıyla film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatınız bulunmaktadır. Nazi işgali altında olan köyde, kendilerinden başka ekiplerin de var olduğunu anlayan grubun başlarına gelen olayları ele almakta olan, Overlord Operasyonu orijinal izleme seçeneğiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.

  Overlord Operasyonu Filmi Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar!


  3 Kasım 2018 tarihinde vizyona girerek, seyircilerinin karşısına çıkan filmin yönetmen koltuğunda, Julius Avery yer almaktadır. Dram ve gerilim kategorilerin yerini alan Rus yapımı film Overlord Operasyonu tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 48 dakikalık kesintisiz macerayı armağan etmektedir. 38 milyon USD bütçeyle çekilip, 41,9 milyon USD bilet gişesine sahip olan Overlord Operasyonu filminin başrolünde, Mathilde Ollivier ve Pilou Asbæk yer almaktadır. IMDb sıralamasında 6,7 puan almış olan, Overlord Operasyonu HD izleme kalitesiyle seyircileriyle buluşuyor!
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7.5   104

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..