1. İtalyan Usulü Aşk – Little Italy

  İtalyan Usulü Aşk – Little Italy

  1080p Türkçe Dublaj

  İtalyan Usulü Aşk genç iki kişinin hikayesini konu alan romantik komedidir. Film 31 Ağustos 2018 tarihinde Türk sinemaseverler ile buluştu. 1 saat 42 dakika uzunluğunda olan İtalyan Usulü Aşk 13 yaşından büyük kişilerin izlemesi için uygun olan bir filmdir. İtalyan Usulü Aşk konusu ise Sal ve Vince iki yakın arkadaştır. İkili aynı zamanda da ortak olarak restoran da işletmektedir. Bu restoranda yapılan her şey de ailelerinin gizli tarifleridir. Tüm işler yolunda giderken bir gün bu iki yakın arkadaşın arası açılır. İtalyan Usulü Aşk full izleme imkanı olan filmde iki arkadaş artık birer düşmandır. Aradan yıllar geçer fakat barış olmaz. Sal’in bir de Niki isminde kızı vardır. Niki Londra’da şeflik yapmış artık evine geri dönmüştür. Niki ile Vince’in oğlu Leo arasında duygusal bir ilişki başlar. İtalyan Usulü Aşk Türkçe dublaj izlenebilen filmde Niki ve Leo aşkları ile aileler arasındaki kavgayı sonlandırmaya çalışacaktır.

  Düşman Ailenin Aşık Çocukları


  İtalyan Usulü Aşk filmi aralarında büyük kavga olan iki ailenin çocuklarının birbirlerine aşık olmalarının hikayesini anlatıyor. İtalyan Usulü Aşk alt yazlı izle seçeneği olan filmin oyuncuları arasında da önemli isimler yer alıyor. İtalyan Usulü Aşk oyuncularından bir tanesi Emma Roberts’tır. Başarılı bir genç yetenek olan Roberts, Nikki karakterini canlandırıyor. Leo’ya ise Hayden Christensen hayat vermektedir. İtalyan Usulü Aşk orijinal izle olanağı bulunan filmde bu iki genç oyuncuya Adam Ferrara, Gary Basaraba, Andrea Martin gibi isimler eşlik etmektedir.

  Romantik Komedilerin Başarılı İsmi Donald Petrie


  İtalyan Usulü Aşk 720p-1080 izlenebilen filmin yönetmenliğini Donald Petrie üstlenmiştir. Petrie son dönemde çektiği dizler ile bilinse de geçmişte birçok romantik filmlere imzasını atmıştır. Petrie’nin filmleri arasında bulunan İtalyan Usulü Aşk IMDB’den de 5,7 puan almıştır. Kaliteli bir görsele sahip olan film İtalyan Usulü Aşk HD izle seçeneği ile seyredilebilir. Sakin bir zaman geçirmek isteyen ve romantik komedi türü filmleri seven kişiler İtalyan Usulü Aşk tek part izle seçeneği ile filmlerini açabilir.

  Little İtaly 2018


  Little İtaly 2018, pizza konusunda birbirleriyle sıkı rakip olan iki arkadaşın çocukları olan gençlerin birbirlerine olan imkânsız aşklarını ele almaktadır. Little İtaly 2018 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, uzun zamandan sonra karşılaşan gençlerin, çocukluk aşklarının tekrardan canlanmasını ele ala filmi tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Little İtaly 2018 full izleme seçeneğiyle, yakın dostken güçlü birer rakip haline gelen iki arkadaşın birbirlerinden ayrı pizzacılar açarak rekabet içerisine girmeleri esnasında, ailelerden bazı üyelerin birbirlerini sevmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alan hikâyeyi, kesintisiz şekilde takip etmeye ne dersiniz?

  Little İtaly 2018 Filmi İle İmkansız Aşkların Hikayesine Ortak Olmaya Hazır Mısınız?


  Little İtaly 2018 konusu, Sal ve Vince adındaki iki dostun ortak pizzacıya sahip oldukları esnada aralarında geçen anlamsız bir rekabet sebebiyle ezeli düşman olmalarını, ancak bu kişilerin çocuklarının birbirlerine âşık olmasıyla ortalığın iyice karışmasını ele almaktadır. Little İtaly 2018 720p – 1080p izleme kalitesiyle, aileden kalma özel tariflerle işletmekte oldukları restoranı anlamsız bir rekabet sebebiyle kapatarak birbirlerine düşman kesilen iki kişinin çocuklarının, bu durumlardan uzak kalarak birbirlerine olan aşklarını sürdürme çabası içerisine girmesini, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Little İtaly 2018 alt yazılı izleme seçeneğiyle, Sal’in Londra’da şeflik yapan kızı Nikki ve Vince’nin oğlu Leo’nun birbirlerini görmesinin ardından depreşen çocukluk aşklarını, karakterlerin kendi düşünce ve konuşmalarıyla film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. Tüm bunların yanında, Sal’in annesi France ve Vince’nin babası Carlo’nun birbirleriyle evlenme kararı almalarıyla işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasını, Little İtaly 2018 orijinal izleme seçeneğiyle takip etme şansınız bulunmaktadır.

  Little İtaly 2018 Filminin Tüm Detayları


  24 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Donald Petrie yer almaktadır. Melodram ve romantik kategorilerinde yerini alan Little İtaly 2018 tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 42 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. Little İtaly imdb sıralamasında 5,7 puan alarak seyircilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Hayden Chiristensen ve Emma Roberts’in başrollerini paylaştığı Little İtaly 2018 HD izleme kalitesiyle seyircileriyle buluşmaktadır.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      6.8   137

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..