1. Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019

  Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019

  720p Türkçe Dublaj

  Extremely Wicked Shockingly Evil And Live, Amerika tarihinin en azılı seri katillerinden bir tanesi olan ve 1989 tarihinde Florida’da idam edilen, Ted Buny’nin hayatını konu edinmiş olan biyografi türündeki filmdir. Extremely Wicked Shockingly Evil And Live Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, yakışıklılığı ve karizması sayesinde genç kız ve kadınlara yaklaşmayı başaran Ted Buny’nin, onlara tecavüz etmesinin ardından öldürmesini ele alan filmi, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Extremely Wicked Shockingly Evil And Live full izleme imkânıyla, uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Liz ile arasında problemler çıkmaya başlayan Ted Buny’nin yaşam öyküsünü, kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahipsiniz.

  Extremely Wicked Shockingly Evil And Live Filmi İle Tarihi Seri Katille Tanışın!


  Extremely Wicked Shockingly Evil And Live konusu, karizmasını kullanarak kadın ve kızlara yaklaşmayı başarıp, onların güvenini kazanmasının ardından tecavüz edip öldürmesi sebebiyle idam edilen, Ted Buny’nin yaşam öyküsünü ele almaktadır. Extremely Wicked Shockingly Evil And Live 720p – 1080p izleme kalitesiyle, birçok kadını öldüren bir seri katil olmasının yanında, bu özelliklerini gizli tutarak yürüttüğü ilişkisinde bazı sorunlarla karşılaşan Ted Buny’nin, kız arkadaşı ile arasında geçenek diyaloglara yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle şahitlik etme fırsatına sahipsiniz. Extremely Wicked Shockingly Evil And Live alt yazılı izleme seçeneğiyle, küçük bir kızı bulunan bekar bir anne olan Liz’in, erkek arkadaşı Ted Buny ile bazı sorunlar yaşamasının ardından bu problemleri gün yüzüne çıkarmasını, film bütünlüğü içerisinde takip etmeye ne dersiniz? Amerika’nın en azılı seri katili olan Ted Buny’nin, kız arkadaşı Liz ile arasında geçen problemleri ele alan Extremely Wicked Shockingly Evil And Live orijinal izleme fırsatıyla, seyircilerinin karşısına çıkıyor!

  Extremely Wicked Shockingly Evil And Live Filminin Detayları


  26 Ocak 2019 tarihinde vizyona giren Extremely Wicked Shockingly Evil And Live 2019 filminin yönetmen koltuğunda, Joe Berlinger yer almaktadır. Dram ve gizem kategorilerinde yerini alan Extremely Wicked Shockingly Evil And Live tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 50 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. ABD yapımı olan Extremely Wicked Shockingly Evil And Live HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7.1   128

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..