1. The Battleship Island 2017

  The Battleship Island 2017

  720p Türkçe Dublaj

  The Battleship Island, Japonya’nın İkinci Dünya Savaşı döneminde Kore’yi sömürge altına alması ve 400 Korelinin kömür madenlerinde çalışmaları için zorlamayla Battleship Island adlı savaş gemilerine bindirilmelerini, bu gemide yer alan Korelilerin özgürlük için mücadeleye girişmelerini konu edinmiş, tarihi konulu bir filmdir. The Battleship Island Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, birçok zorlu koşulun altında hayatta kalma mücadelesi veren Korelilerin direniş hikâyesini, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. The Battleship Island full izleme imkanıyla, kömür madeninde çalışmaları için zorla bindirildikleri Battleship Island adlı savaş gemisinde, özgürlük için harekete geçen 400 Korelinin hikayesini, kesintisiz şekilde takip etmeye hazır mısınız?

  The Battleship Island Filmi İle Hürriyete Koşan Bir Mücadele Sizleri Bekliyor!


  The Battleship Island konusu, İkinci Dünya Savaşı yıllarında Japonya’nın Kore’yi işgal edip sömürge altına almasıyla beraber, Koreli halktan bazılarına çeşitli işkenceler yaptıktan sonra, kömür madeninde çalışmaları için zorla Battleship Island adlı gemiye bindirilmelerini ele almaktadır. The Battleship Island 720p – 1080p izleme imkânıyla, biraz da olsa para kazanıp, yaşamlarını devam ettirebilmenin umuduyla, maden ocağı ve kömür sanayi bölgesi olarak kullanılan Hashima adasına gitmelerini ve buradaki zorlu koşullarla karşı karşıya kalmalarını, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz.

  The Battleship Island alt yazılı izleme seçeneğiyle, eziyetlerden kaçıp, daha huzurlu bir hayat yaşamak için bu adaya gitmiş olan Korelilerin, dada da zorlu yaşam koşullarıyla karşılaşmalarını ve hissettikleri duyguları film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. The Battleship Island orijinal izleyerek, diğer Korelilerle beraber adaya gelmiş olan, Lee kang uk ve kızı lee so hee’nin adada karşılaşacakları zorlu yaşam koşullarına dahil olmaya hazır mısınız? The Battleship Island 2017 1080p Türkçe altyazılı izleme imkanıyla, seyircileriyle buluşmaktadır!

  The Battleship Island Filminin Detayları


  4 Eylül 201 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini Seung-wan Ryoo yapmıştır. Dram ve fantastik kategorilerinde yerini alan The Battleship Island tek part izleme imkanıyla, seyircilerine 2 saat 12 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. IMDb sıralamasında 7,1 puan alan The Battleship Island HD izleme kalitesiyle seyircilerinin karşısına çıkıyor!
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7.3   234

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..