1. IO 2019

  IO 2019

  1080p Türkçe Dublaj

  IO 2019, yaşanan büyük felaketler sonucu yok olmanın eşiğine gelen dünyada hayatta kalmayı başaran sayılı kişilerden bir tanesi olan, Sam adındaki bir genç kızın dünyayı korumak ve içinde bulunduğu felaketten kurtarmak için çaba sarf etmesini konu edinmiş, bilim kurgu türündeki bir filmdir. IO 2019 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, hayatta kalmayı başaran sayılı insandan bir tanesi olan Sam’in dünyayı içinde bulunduğu felaketten çıkarmak için savaşmakla, kendi yaşamını kurtarmak arasında bir tercih yapmak zorunda kalmasını ele alan filmi, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. IO 2019 Full izleme fırsatıyla, dünyanın selameti için mücadele etmekte olan Sam’in maceralarına, kesintisiz şekilde şahitlik etmeye ne dersiniz?

  IO 2019 Filmi İle Nefes Kesen Bir Macera Sizleri Bekliyor!


  IO 2019 konusu, hayatta kalmış sayılı insan içerisinde yer almakta olan Sam adındaki bir genç kızın, dünyayı kurtarmak adına savaşmasını ve kendi yaşamıyla, yaşadığı gezegeni kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalmasını ele almaktadır. IO 2019 720p -1080p izleme kalitesiyle, dünyanın yok olmasına sebep olan büyük felaketin ardından, bu felaketin etkilerini yok etmek adına mücadele eden Sam’in hikâyesini ele alan filmi, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. IO 2019 alt yazılı izleme seçeneğiyle, gezegeni terk etmek adına hazırlanan son araca binerek yaşamını kurtarma şansına sahip olan Sam’in, kendi yaşamıyla gezegeninin kurtulması arasında bir tercih yapmak zorunda kalmasını, karakterlerin kendi konuşmalarıyla film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatınız bulunmaktadır. Zehirlenmiş gezegenini kurtarmakla, insanlığın yeni yaşam alanı olan uzay kolonisine gitmek arasında bir tercih yapmak zorunda kalan Sam’in hikayesini ele alan, IO 2019 orijinal izleme seçeneğiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.

  IO 2019 Filminin Tüm Detayları


  18 Ocak 2019 tarihinde vizyona giren io filminin yönetmenliğini, Jonathan Helpert yapmıştır. Bilim kurgu kategorisinde yerini alan IO 2019 tek part izleme kalitesiyle, seyircilerine nefes kesen macerayı kesintisiz şekilde armağan etmektedir. İo imdb sıralamasında 4,7 puan almıştır. Jason Micheal Berman’ın yapımcılığını üstlendiği IO 2019 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır!
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      4.8   126

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..