1. Kafes – Bird Box

  Kafes – Bird Box

  1080p Türkçe Dublaj

  Bird Box, yıllardır peşlerinde olup kendilerini tehdit eden varlıklardan kurtulmak için, gözleri kapalı şekilde yolculuk yapmak zorunda olan bir kadın ve iki çocuğunun hikâyesini konu edinmekte olan, gerilim türündeki bir filmdir. Bird Box Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, gözleri bağlı şekilde kaçmak zorunda olan Malorie ve iki çocuğunun, bu kaçışı zekâları ve geliştirdikleri duyma yetkisini kullanarak devam ettirmek zorunda olmalarını, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Peşlerinde olan varlıkların insan dahi olup olmadığı herhangi bir fikri bulunmayan karakterlerin, bir nehir kıyısında bulunan kulübede kalmalarını ve bu esnada başlarına gelen olaylarını ele almakta olan, Bird Box full izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.

  Bird Box Filmi İle Nefes Kesen Bir Maceraya Hazır Olun!


  Kafes konusu, 5 yıldır hayatta kalmak için mücadele vermek zorunda olan Moliere ve iki çocuğunun, peşlerinde olan tehlikeden kaçmak için gözlerinin kapalı olmak zorunda olmasını ve bu şekilde kaçmaya çalışmalarını ele almaktadır. Bird Box 720p – 1080p izleme kalitesiyle, her adımlarını planlayarak yaşamak zorunda olan ailenin, bir nehir kenarında bulunan küçük kulübede konaklamalarının ardından, buradan da kaçmak zorunda olmalarını yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. En ufak bir hatada bile hayatlarından olabilecek bu ailenin, peşlerinde olan sorunlardan kurtulmak için kaçmaya çalışmalarını ele alan Kafes alt yazılı izleme kalitesiyle, gerçekleşen tüm olayları film bütünlüğü içerisinde seyircisine armağan etmektedir. Zekalarından ve duyma yeteneklerinden başka hiçbir güvencesi olmayan bu ailenin nefes kesen macerasına, Bird Box orijinal izleme imkanıyla dahil olmaya ne dersiniz?

  Kafes Filminin Tüm Detayları


  14 Aralık 2018 tarihinde vizyona giren Bird Box’un yönetmenliğini, Susanne Bier yapmıştır. Dram ve gerilim kategorilerinde yerini alarak, oldukça büyük ilgi toplayan Bird Box tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 4 dakikalık kesintisiz macerayı armağan etmektedir. Bird Box’un başrolünde kusursuz oyunculuğuyla, Sandra Bullock yer almaktadır. IMDb sıralamasından 6,6 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini kazanmış olan ABD yapımı Bird Box HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.
  Kafes – Bird Box 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 1 oy )

      7.5   158

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..