1. Kursk 2018 Türkçe Dublaj izle

  Kursk 2018 Türkçe Dublaj izle

  720p Türkçe Dublaj

  Kursk Fransız, Belçika ve Norveç ortak yapımıdır. 2018 yılında çekimleri tamamlanan film ülkemizde ise 29 Mart 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Kursk konusu ise 2000 yılında bir denizaltı olan K-141 Kursk’ün kaza sonucu batışını ve mürettebatın hayatta kalma mücadelesidir. Bir tatbikat gerçekleştirmek için denizin altına inen Kursk’un hiçbir şekilde batmayacağı düşülmektedir. Bu tatbikat için de donanmanın en yetkili isimleri K-141 Kursk’a bindirilir. Barents Denizi’ne dalış yapan denizaltında hiç beklenmedik bir şekilde patlamalar meydana gelir. Kursk tek part izlenebilen filmde mürettebatın büyük bir kısmı yaşamını yitirir. Mikail ve bir grup subay ise su geçirmez bir alana sığınarak hayatta kalmayı başarır. Fakat ekip henüz daha tam anlamıyla kurtulmamışlardır. Ekibi bir süreliğine idare edecek yemek ve hava mevcuttur. Fakat yardım bekledikleri kadar hızlı gelmez. Kursk Türkçe dublaj izleme seçeneği bulunan filmde siyasi olaylar da işin içine karışır. Rusya bir takım siyasi nedenlerden dolayı yardım etmek istemez. Fakat İngiltere, Fransa ve Norveç bir an önce bir yolunu bulup mürettebatı kurtarmalıdır.

  Avrupa’nın Farklı Ülkelerinin Başarılı Oyuncuları Aynı Filmde


  Kursk altyazılı izle seçeneği olan bu film birçok önemli yıldızı bir araya getirmiştir. Kursk oyuncuları arasında dünya sinemasının önemli isimlerinden birisi Colin Firth yer alıyor. Firth’in yanı sıra Fransa sinemasının ünlü oyuncuları Matthias Schoenaerts ve Lea Seydoux da yine filmin kadrosunda bulunuyor. Ayrıca Alman August Diehl, Danimarkalı Bjarne Henriksen gibi pek çok farklı ülkenin oyuncuları da Kursk orijinal izlenebilen filmde boy göstermiştir.

  Denimarka’nın Yetenekli Yönetmeni Vinterberg’den Yeni Bir Film


  Kursk full izle tercihi olan filmin yönetmenliğini Thomas Vinterberg üstlenmiştir. Daha önce Aşka Dair Her Şey, Onur Savaşçısı, Çılgın Kalabalıktan Uzak, Submarino gibi birbirinden önemli filmlere imza atan başarılı yönetmenin yeni işlerinden birisi Kursk HD izleme imkanı olan bu filmdir. Çektiği filmler ile hep övgüler alan Vinterberg iki kez de BAFTA’ya aday olmuştur. Kursk 720p-1080 izlemek isteyen kişiler için de tercih sunan bu film dram filmlerini seven kişileri bekliyor.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      6.8   624

Background
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..