1. Akıl Oyunları Filmi izle

  Akıl Oyunları Filmi izle

  720p Türkçe Dublaj

  Gerçek bir hikayeden uyarlanan ve benim çok sevdiğim gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir filmdir. Nobel ödülü alan film matematikçi John Nash un hayatını ele almıştır.Bursla üniversite kazanan John bura da üstün zekası ile bir teori üretir ve üstünde çalışmaya başlar.Kendini çok kaptırdığı bu teori ile artık kurgusal bir yaşama adım atacaktır.Hayal ile gerçeği ayırt edemeyecek duruma gelince işler kontrolden çıkmaya başlar.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      8.2   176

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..