Jeffrey Donovan

 1. Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019
  Tüm Bilgiler
  Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Extremely Wicked Shockingly Evil And Live, Amerika tarihinin en azılı seri katillerinden bir tanesi olan ve 1989 tarihinde Florida’da idam edilen, Ted Buny’nin hayatını konu edinmiş olan biyografi türündeki filmdir. Extremely Wicked Shockingly Evil And Live Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, yakışıklılığı ve karizması sayesinde genç kız ve kadınlara yaklaşmayı başaran Ted Buny’nin, onlara tecavüz etmesinin ardından öldürmesini ele alan filmi, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Extremely Wicked Shockingly Evil And Live full izleme imkânıyla, uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Liz ile arasında problemler çıkmaya başlayan Ted Buny’nin yaşam öyküsünü, kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahipsiniz.Extremely Wicked Shockingly Evil And Live Filmi İle Tarihi Seri Katille Tanışın!Extremely Wicked Shockingly Evil And Live konusu, karizmasını kullanarak kadın ve kızlara yaklaşmayı başarıp, onların güvenini kazanmasının ardından tecavüz edip öldürmesi sebebiyle idam edilen, Ted Buny’nin yaşam öyküsünü ele almaktadır. Extremely Wicked Shockingly Evil And Live 720p – 1080p izleme kalitesiyle, birçok kadını öldüren bir seri katil olmasının yanında, bu özelliklerini gizli tutarak yürüttüğü ilişkisinde bazı sorunlarla karşılaşan Ted Buny’nin, kız arkadaşı ile arasında geçenek diyaloglara yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle şahitlik etme fırsatına sahipsiniz. Extremely Wicked Shockingly Evil And Live alt yazılı izleme seçeneğiyle, küçük bir kızı bulunan bekar bir anne olan Liz’in, erkek arkadaşı Ted Buny ile bazı sorunlar yaşamasının ardından bu problemleri gün yüzüne çıkarmasını, film bütünlüğü içerisinde takip etmeye ne dersiniz? Amerika’nın en azılı seri katili olan Ted Buny’nin, kız arkadaşı Liz ile arasında geçen problemleri ele alan Extremely Wicked Shockingly Evil And Live orijinal izleme fırsatıyla, seyircilerinin karşısına çıkıyor!Extremely Wicked Shockingly Evil And Live Filminin Detayları26 Ocak 2019 tarihinde vizyona giren Extremely Wicked Shockingly Evil And Live 2019 filminin yönetmen koltuğunda, Joe Berlinger yer almaktadır. Dram ve gizem kategorilerinde yerini alan Extremely Wicked Shockingly Evil And Live tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 50 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. ABD yapımı olan Extremely Wicked Shockingly Evil And Live HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor.
  • 2019
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 7.1
  • 128
  • 0
  Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
  Tüm Bilgiler
  Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019, 1974-1978 seneleri arasında karizması ve göz alıcı yakışıklılığı sayesinde, Amerika’nın birçok yerinde bulunan genç kız ve kadınlara yaklaştıktan sonra tecavüz edip öldüren seri katil Ted Bundy’nin yaşam hikayesini konu edinmiş olan, gerilim türünde bir biyografi filmidir. Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, işlediği cinayetleri inkar etse de en sonunda tutuklanıp idam edilen ünlü seri katil Ted Bundy’nin yaşamını ele alan filmi, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. 1989’da Florida’da idam edildikten sonra, beyaz perdede seyircilere konu olan Ted Buny’nin yaşam hikayesini ele alan, Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 full izleme seçeneğiyle seyircileriyle buluşmaktadır.Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 Filmi İle Maceraya Hazır Olun!Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 konusu, karizması ve yakışıklılığıyla birçok kadın ve kıza yanaşarak onlara tecavüz eden, daha sonra da hepsini öldüren seri katil Ted Bundy’nin yaşamını ve uzun zamandır beraber olduğu kız arkadaşıyla aralarında geçen olayları ele almaktadır. Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 720p – 1080p izleme kalitesiyle, işlediği cinayetleri kabul etmese de bir yerden sonra yakayı ele verip, Florida’da idam edilen Ted Bundy’nin yaşamını, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 alt yazılı izleyerek, bir çocuk annesi olan Liz ile arasında geçen sorunlu ilişki sebebiyle problemler yaşayan Ted Budy’nin yaşamını, film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. Amerika tarihinin en azılı katilleri arasında yerini alan Ted Budy’nin yaşam öyküsünü konu edinen, Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 orijinal izleme seçeneğiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 201926 Ocak 2019 tarihinde vizyona giren Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile filminin yönetmenliğini, Joe Berlinger üstlenmiştir. Dram, gizem ve gerilim kategorilerinde yerini alan Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 50 dakikalık kesintisiz macerayı armağan etmektedir. Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 imdb sıralamasında 6,7 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini toplamayı başarmıştır. Başrolünde Zac Efron’un yer aldığı, Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile 2019 HD izleme kalitesiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.
  • 2019
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.9
  • 127
  • 0
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..