Canada
Eadweard
İncele
Eadweard
Türkçe Dublaj
Eadweard Muybridge en kısa anlamıyla sinemayı ilk bulan kişi diyebiliriz. Bir atın birden çok resmini çekip birleştirerek videoyu sinemayı bulacak kişidir. Eadweard 2015 HD Film izle.
 • 104
 • IMDb 7
 • 115
 • 0
Kanlı Kampüs – The Row
İncele
Kanlı Kampüs – The Row
Türkçe Dublaj
Kanlı Kampüs - The Row Filminin konusu; Üniversiteye yeni başlayan Riley, kampüste yaşanacak bir dizi cinayetin içinde kendini bulur. Kanlı Kampüs - The Row izle.
 • 85
 • IMDb 4.4
 • 80
 • 0
Karlar Prensi Elliot – Elliot the Littlest Reindeer
İncele
Karlar Prensi Elliot – Elliot the Littlest Reindeer
Türkçe Dublaj
Karlar Prensi Elliot, minyatür at Elliot ile arkadaşı Hazel’in maceralarını konu alan sadece çocukların değil animasyon tutkunu yetişkinlerin de severek izleyeceği bir film.Karlar Prensi Elliot’in Serüvenini Sevimli ve Eğlenceli Orijinal Seslendirmesi ile İzleyin!The Littlest Reinder Orjinal izle izleyebileceğiniz bir animasyonun sevimli minyatür atı Elliot, evcil bir hayvan çiftliğinde amcası ile birlikte her gün keçileri güderek yaşayıp gitmektedir. Bir gün çalıştığı çiftlik Ren Geyiği Eğitim Kampına dönüştürülünce Elliot, hayatından sıkılmaya ve rutinlikten kaçmak için Ren geyiği olmayı düşlemeye başlar. Santa için çalışmak ister Eliot ve bu iş için tam da biçilmiş kaftandır. En iyi arkadaşı Hazel’i de yanına alarak, hayallerinin izinde Kuzey Kutbu’na doğru yollara düşer; ama tam da böylesi büyük bir maceraya atılmışken Santa’nın başının büyük bir dertte olduğunu öğrenirler. Hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir maceraya kendisini atmışken bir de kötü kalpli bir kadının çiftlikteki arkadaşlarına hayatı zindan ettiğini öğrenir. Arkadaşlarına yardım etmek için çiftliğe geri dönmek ile hayallerinin peşinde gitmeye devam etmek ve Santa’ya yardım etmek arasında kalır ve ne yapacağını bilemez. Karlar Prensi Elliot’un konusu minyatür at Elliot’un hayalleri ve sorumlulukları arasında yaşadığı ikilemdir.Sitedeki The Littlest Reindeer Hd izle ile izlenebilecek Kanada yapımı Karlar Prensi Elliot’in yönetmenliğini Jennifer Westcott yapmıştır. Animasyonu ise Josh Hutcherson, Samantha Bee ile Morenca Baccarin seslendirmiştir.Bir yol ve umut hikayesi olan Karlar Prensi Elliot çocukların çok sevdiği bir karakter haline geldi. Bembeyaz kar görüntüleri eşliğinde Karlar Prensi Elliot 2018 Full film izle seçeneği ile Elliot’un maceralarını izleme keyfini çıkarabilirsiniz.Karlar Prensi 2018 alt yazılı izle seçeneği ile karakterlerin eğlenceli seslerini orjinalinden izleyebilirsiniz.Karlar Prensi Elliot’un Umuda ve Düşlerine Giden Karlar İçindeki Yolculuğu 1080 p Kalitesi ile İçinizi IsıtacakKarlar Prensi 2018, 720-1080 p izle ile sevimli karakterlerin büyülü dünyasını ve harikulade görüntü efektlerini keyifle izleyebilirsiniz. Arkadaşlık, umut ve sevgi duyguları ile dolup taşan Karlar Prensi Elliot ile içinizi ısıtan müthiş bir animasyon keyfi yaşayabilirsiniz.Türkiye’de 19 haftada yaklaşık 98.633 izleyici tarafından izlenen bu dostluk öyküsünü izlerken hayallerinin peşinden gitmenin ve cesaretin hayattaki önemini bir kez daha düşüneceksiniz.Sadece çocukların değil, animasyon sever yetişkinlerin de sevgisini kazanacak bu sevimli film Karlar Prensi Elliot 2018 tek part izle ile siteden kesintisiz izlenebilir.Çocuklarınızın, yeğenlerinizin ya da öğrencilerinizin Karlar Prensi Elliot’un dünyası ile tanışması için The Littlest Reinder Türkçe dublaj izle seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
 • 89
 • IMDb 5.2
 • 465
 • 0
Leave No Trace 2018
İncele
Leave No Trace 2018
Türkçe Dublaj
İz Bırakma, dram severlerin beğeni ile izleyecekleri 2018 yapımı bir Amerikan filmi. İz Birakma konusu, Irak’ta Amerikan Ordusu’na bağlı olarak görev aldıktan sora sosyal hayata adaptasyon zorluğu çeken Will ile kızının hikayesidir. Will, Irak’tan döndükten sonra Travma Sonrası Stres Bozukluğu yaşayarak, toplum ile bütünleşme sıkıntısı yaşar ve on üç yaşındaki kızı Tom ile birlikte Portland’daki bir parkta yaşamaya karar verir. Doğa ile iç içe, insanlardan saklanarak sürdükleri baba kızın izole hayatları, Sosyal Hizmetleri yetkililerinin durumu fark etmesi üzerine tamamen değişmek zorunda kalır. Bir Noel ağacı çiftliği sahibinin yanına yerleştirilen ikilinin hayattan beklentileri bu aşamadan itibaren farklılaşacaktır. Will, kızıyla yeniden doğaya kaçma umudu taşısa da Tom yerleşik düzende yaşamanın onu daha mutlu ettiğini fark edecektir.İz Birakma Full izle ile filmi seyredenlerin de bildiği gibi, film özellikle doğa ile modern hayat çatışmasını sorgulayan, doğaya kaçışın çokça dile getirildiği günümüzde hemen herkesin ilgisini çekecek konulara değiniyor.Hd Türkçe dublaj izle ile de izlenebilecek film, Amerikan Kanada ortak yapımı ve 6.046.194$’lık hasılat yapmış.İz Bırakma’nın yönetmeni Debra Granik. Debra Granik takipçileri onu Gerçeğin Parçaları ya da Down to the Bone filmlerinden de hatırlayacaktır. Filmin ana karakteri olan Will’i Ben Foster; Tom’u ise Thomasin Mac Kenzie oynuyor.Baba Kızın Dokunaklı Öyküsünü 1080 p Kalitesi ile İzleyin!Leave No Trace 720p-1080 p izle kalitesi ile sitede yer alan film, Peter Rock’ın yaşanmış bir öyküye dayanarak yazdığı My Abandonment kitabından uyarlanmış. Film, baba ile kızın arasındaki duygusal ilişkinin dramatik anlatımı ile haklı bir övgü almış.Savaşın insan psikolojisi üzerinde bıraktığı yıkıcı etkileri tüm doğallığı ile gözler önüne seren bu filmin insancıl dokunuşuna İz Bırakma Orjinal İzle ile de izleyebilirsiniz . Başından sonuna izleyici içten anlatımı ile kendisine çeken bu film, çok derin ve dokunaklı bir baba-kız ilişkisini aralarında kurdukları samimi diyalog ile anlatıyor.Alt Yazılı İzle seçeneği ile Çarpıcı Bir Film İzlemeye Hazır Olun!Alliance Kadın Film Gazetecileri’nden en iyi Nefes Kesen Performans ödülü ile Chlotrudis en iyi yönetmen ödülüne layık görülen film, Leave No Trace alt yazılı izle ile filmi orjinalinden izlemek isteyen seyircilerin beğenisine sunuluyor.İlk gösterimi Cannes’da Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde yapılan, doğa ve şehir çatışmasını baba-kız ilişkisi ekseni üzerinden veren bu film sitede İz Birakma Tek Part İzle ile de izlenebilir.Leave No Trace 2018Leave No Trace filminin konusu; bir baba ve kızın yetkililere izlerini kaybettirerek kalacak yeni bir yer arama hikayesidir. Başrollerinde Tom rolü ile Thomasin McKenzie, Will rolü ile Ben Foster ve Dale rolü ile Dale Dickey yer almaktadır. Baba ve kızı şehir hayatından uzaklaşma amacı ile ormana yerleşir....
 • 109
 • IMDb 6.8
 • 80
 • 0
Shimmer Lake Türkçe Dublaj Full HD İzle
İncele
Shimmer Lake Türkçe Dublaj Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Shimmer Lake, yerel bir şerifin bölgesinde bulunan üç banka soyguncusunun peşine düştüğü esnada, zamanın geriye doğru akması sebebiyle zorlu anlar yaşamasını ele almaktadır. Shimmer Lake Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, yer yer kara mizahın da yer aldığı bir soygun hikayesini, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Zamanın geriye doğru ilerlemesiyle daha da içinden çıkılmaz bir hal alan hikayeyi, Shimmer Lake full izleme seçeneğiyle kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahipsiniz.Shimmer Lake Filmi İle Zamanı Tersten Akıtan Soygun Hikayesine Tanık Olacaksınız!Shimmer Lake konusu, yerel bir şerifin bölgesinde yer alan üç banka soyguncusunu yakalayıp, paraları tekrardan bankaya teslim etmek için çaba sarf etmesini ele almaktadır. Shimmer Lake 720p – 1080p izleme kalitesiyle, içlerinden bir tanesinin de kendi kardeşi olduğu banka soyguncularının peşine düşen şerifin yaşayacağı problemleri, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Shimmer Lake alt yazılı izleme seçeneğiyle, geriye doğru ilerleyen zamanın içinde, suçluların yakalanması için bir hayli sıkıntı yaşayan ve suçlularla kedi fare oyunu içerisine giren şerifin yaşadıklarını, karakterlerin kendi konuşma ve duygularıyla, fil bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatınız bulunmaktadır. Shimmer Lake orijinal izleme imkânıyla, soygunun gizemini çözmek için oldukça büyük çaba sarf eden şerifin, bir de geriye doğru akan zamanla başa çıkmak zorunda kalmasına şahit olmaya hazır mısınız?Shimmer Lake Filmi Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar2016 tarihinde Los Angelos’ta vizyona girerek, beyaz perdede seyircileriyle buluşmuş olan Berrak Göl filminin yönetmen koltuğunda, Oren Uziel yer almaktadır. Dram, gizem kategorilerinde yerini alsa da yer yer kara mizahı da barındırmakta olan Shimmer Lake tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 23 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. Oyuncuları arasında Rainn Wilson ve Benjamin Walker gibi uzman aktörlerin yer aldığı filmin yapımcılığını; Britton Rizzio ve Adam Saunders üstlenmiştir. Amerika ve Kanada ortak yapımı olup, imdb sıralamasında 6,2 puan alarak oldukça yüksek bir başarıya imza atmış olan Shimmer Lake HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor!
 • 83
 • IMDb 6
 • 92
 • 0
İtalyan Usulü Aşk – Little Italy
İncele
İtalyan Usulü Aşk – Little Italy
Türkçe Dublaj
İtalyan Usulü Aşk genç iki kişinin hikayesini konu alan romantik komedidir. Film 31 Ağustos 2018 tarihinde Türk sinemaseverler ile buluştu. 1 saat 42 dakika uzunluğunda olan İtalyan Usulü Aşk 13 yaşından büyük kişilerin izlemesi için uygun olan bir filmdir. İtalyan Usulü Aşk konusu ise Sal ve Vince iki yakın arkadaştır. İkili aynı zamanda da ortak olarak restoran da işletmektedir. Bu restoranda yapılan her şey de ailelerinin gizli tarifleridir. Tüm işler yolunda giderken bir gün bu iki yakın arkadaşın arası açılır. İtalyan Usulü Aşk full izleme imkanı olan filmde iki arkadaş artık birer düşmandır. Aradan yıllar geçer fakat barış olmaz. Sal’in bir de Niki isminde kızı vardır. Niki Londra’da şeflik yapmış artık evine geri dönmüştür. Niki ile Vince’in oğlu Leo arasında duygusal bir ilişki başlar. İtalyan Usulü Aşk Türkçe dublaj izlenebilen filmde Niki ve Leo aşkları ile aileler arasındaki kavgayı sonlandırmaya çalışacaktır.Düşman Ailenin Aşık Çocukları İtalyan Usulü Aşk filmi aralarında büyük kavga olan iki ailenin çocuklarının birbirlerine aşık olmalarının hikayesini anlatıyor. İtalyan Usulü Aşk alt yazlı izle seçeneği olan filmin oyuncuları arasında da önemli isimler yer alıyor. İtalyan Usulü Aşk oyuncularından bir tanesi Emma Roberts’tır. Başarılı bir genç yetenek olan Roberts, Nikki karakterini canlandırıyor. Leo’ya ise Hayden Christensen hayat vermektedir. İtalyan Usulü Aşk orijinal izle olanağı bulunan filmde bu iki genç oyuncuya Adam Ferrara, Gary Basaraba, Andrea Martin gibi isimler eşlik etmektedir.Romantik Komedilerin Başarılı İsmi Donald Petrie İtalyan Usulü Aşk 720p-1080 izlenebilen filmin yönetmenliğini Donald Petrie üstlenmiştir. Petrie son dönemde çektiği dizler ile bilinse de geçmişte birçok romantik filmlere imzasını atmıştır. Petrie’nin filmleri arasında bulunan İtalyan Usulü Aşk IMDB’den de 5,7 puan almıştır. Kaliteli bir görsele sahip olan film İtalyan Usulü Aşk HD izle seçeneği ile seyredilebilir. Sakin bir zaman geçirmek isteyen ve romantik komedi türü filmleri seven kişiler İtalyan Usulü Aşk tek part izle seçeneği ile filmlerini açabilir.Little İtaly 2018Little İtaly 2018, pizza konusunda birbirleriyle sıkı rakip olan iki arkadaşın çocukları olan gençlerin birbirlerine olan imkânsız aşklarını ele almaktadır. Little İtaly 2018 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, uzun zamandan sonra karşılaşan gençlerin, çocukluk aşklarının tekrardan canlanmasını ele ala filmi tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Little İtaly 2018 full izleme seçeneğiyle, yakın dostken güçlü birer rakip haline gelen iki arkadaşın birbirlerinden ayrı pizzacılar açarak rekabet içerisine girmeleri esnasında, ailelerden bazı üyelerin birbirlerini sevmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alan hikâyeyi, kesintisiz şekilde takip etmeye ne dersiniz?Little İtaly 2018 Filmi İle İmkansız Aşkların Hikayesine Ortak Olmaya Hazır Mısınız?Little İtaly 2018 konusu, Sal ve...
 • 102
 • IMDb 6.8
 • 173
 • 0
Kaçakcı-The Mule
İncele
Kaçakcı-The Mule
Türkçe Dublaj
The Mule konusu olarak 80 yaşındaki savaş gazisi olan Earl Stone’un hayatını ele alır. Earl yaşlı, parası olmayan ve işini kaybetmekte olan bir adamdır. Yaşı itibariyle çok fazla iş yapamayan Earl’ün yeni işi araba sürmektir. Araba sürerek kurye taşıyan karakterimiz farkında olmadan Meksika kartellerine uyuşturucu kuryeliği yapmaya başlar. İşinde iyi de olan Earl zaman içerisinde daha fazla iş alarak Narkotik komiseri Colin Bates tarafından fark edilir. Artık parasal sıkıntıları aşan ve yakalanmak tehlikesi altında olan karakterimiz vicdanı ile baş başadır. Kaçaklı full izle farkıyla sitemizde.Yaşlı Bir Kaçakçının HikayesiEfsanevi kovboy filmi iyi, kötü ve çirkin’in baş rolü olan Clint Eastwood’dan efsanevi bir film. Gerçek bir hikaye üzerine kurgulanan film sizleri derinden etkileyecek. The Mule Türkçe dublaj izle seçeneğini de bulunduran sitemizden Clint Eastwood’un hem yönetmenlik koltuğunda oturduğu hem de Earl Stone karakterini canlandırdığı bu filmi izleyebilirsiniz. Filmde Clint Eastwood’a Hangover serisinden tanıdığımız Bradley Cooper eşlik ediyor. Biyografi, suç, dram ve gerilim türlerini bünyesinde barındıran Kaçakçı HD izle seçeneğiyle sitemizde.  The Mule imdb puanı olarak 7.1 gibi yüksek bir puan almayı başarmıştır. Ayrıca Rotten Tomato sitesi üzerinden 70 puan alarak gayet iyi bir iş çıkarmıştır.1080p Görüntüsüyle The Mule SerüveniThe Mule 720p-1080 izle seçenekleri sunan sitemiz görüntü kalitesi olarak sizlere en üst hizmeti vermeye çalışmaktadır. Kaçakçı tam 50 milyon dolarlık dev bütçesiyle Georgia ABD’de çekilmiştir. The mule vizyon tarihi 14 Aralık 2018 olup çıktığı hafta sinemada ciddi gişe başarısı yakalamıştır. İngilizce ve İspanyolca dillerini barındıran The Mule orijinal izle seçeneği de sitemizde yer almaktadır.Tamı tamına 1 saat 56 dakika süren Kaçakçı tek part izle seçeneğiyle donmadan ve kesilmeden bu sürükleyici maceraya kapılacaksınız. Belki de son Clint Eastwood filmi olacak olan bu eşsiz polisiye dram filmini mutlaka izlemelisiniz. Orijinallikten ödün vermeyenler için hazırlanan The Mule alt yazılı izle seçeneğini de sizlere sunmuş olduğumuz opsiyonlar arasında yer almaktadır.Kaçakcı-The Mule Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Tek Part İzle. İzlediğiniz filmler hakkında yorum yapmanız ve eleştirilerde bulunmanız dikkate alınarak, sizlere daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayacaktır. tutfilmizle.com keyifli seyirler diler.
 • 117
 • IMDb 7.1
 • 190
 • 0
Adaletsiz izle: Dragged Across Concrete
İncele
Adaletsiz izle: Dragged Across Concrete
Türkçe Altyazı
Usta oyuncu Mel Gibson un 2018 yapımı Adaletsiz izle diğer adı Dragged Across Concrete olan aksiyon,gerilim,suç türündeki filmdir.Polislikten atılan iki polis parasız kalınca suç dünyasında çalışmaya başlayacaklardır.
 • 159
 • IMDb 8.2
 • 319
 • 0
Soğuk Takip – Cold Pursuit
İncele
Soğuk Takip – Cold Pursuit
Türkçe Altyazı
Soğuk Takip izle; Aksiyon, suç ve dram kategorilerinde yer alan İngiltere yapımı bir filmdir. Cold Pursuit sinemalar ile 22 Mart 2019 tarihinde buluştu. Soğuk Takip konusu oğlu uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüş bir adamın intikamıdır. Nels ismindeki adam karsı ile beraber Rocky Dağları’nda yaşan kendi halinde birisidir. Hayatı rahat ve sıradan geçen Nels’in tüm yaşamı oğlunun öldürülmesi ile değişir. Cold Pursuit tek part izlenebilen film de Nels, oğlunun intikamını alabilmek için yanıp tutuşmaktadır. Bunun için de yaşadığı kasaban ayrılır. Nels bu intikam mücadelesinde avcı yeteneklerini kullanacaktır. Fakat karşısında da oldukça güçlü bir mafya bulunmaktadır. Soğuk Takip HD izleme kalitesinde seyredilebilen filmde Nels intikamını alabilmek için çok dikkatli olmak durumundadır.Dünya Sinemasının Usta İsmi Liam Neeson Cold Pursuit orijinal izleme imkanı olan filmin başrolünde sinema dünyanın başarılı oyuncularından Liam Neeson yer alıyor. Daha önce Schindler’in Listesi, Kinsey, Gri Kurt gibi birbirinden önemli filmlerde yer alan İrlandalı oyuncu her rolünün altından başarıyla kalkmayı bilmiştir. Özellikle Schindler’in Listesi’ndeki performansı Neeson’ına Oscar ve Altın Küre adaylığı getirmiştir. Soğuk Takip alt yazılı izleme seçeneği bulunan filmde de usta oyuncu yine etkileyici bir performans sergilemiştir. Soğuk Takip filmi ile de İrlandalı aktör övgüleri toplamıştır. Neelson’ın bu güzel performansı da Cold Pursuit Türkçe dublaj izlenebilir.Hans Petter Moland’dan Başarılı Bir Yapım Soğuk Takip filminin yönetmenliğini Hans Petter Moland yapmıştır. Daha önce farklı tarzlarda filmler çeken Norveçli yönetmen farklı ülkelerin festivallerinde de övgüyle karşılanmıştır. Moland’ın yeni filmi olan Cold Pursuit IMDB’den 6,2 puan almıştır. Soğuk Takip full izleme imkanı bulunan filmin oyuncu kadrosunda ise Neelson’un yanı sıra Laura Dern, Micheal Richardson, Michael Eklund gibi isimler yer almıştır. Aksiyonu bol olan bu film de Moland’ın başarılı yapımları arasında yerini almıştır. Filmin görüntüleri ve oyuncuların performansları ile oldukça güzel bir iş ortaya çıkmıştır. Bu başarılı filmi izlemek isteyen kişiler de Cold Pursuit 720p-1080 izleme seçeneklerinden birisini seçebilir ve filmin keyfini sürebilir.
 • 119
 • IMDb 6.7
 • 1.799
 • 0
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..