United Kingdom
Zor Zamanlarda Aşk – Where Hands Touch
İncele
Zor Zamanlarda Aşk – Where Hands Touch
Türkçe Dublaj
Zor Zamanlarda Aşk - Where Hands Touch izle, Nazi Almanya’sın da yaşamak her geçen gün zorlaşmaktadır. Irkçılığın, ötekileştirmenin, acımasızlığın en üst seviyelere ulaştığı bu dönemde hayatta kalmak adeta pamuk ipliğine bağlı. Cani Nazi askerleri tarafından esir edilen bölgedeki binlerce insan. Elbette her asker aynı kötülükte değildir. Siyahi bir kızın askere olan aşkını konu ediniyor. Nasıl olabilir de böyle bir ortamda böylesine kalbi körelmemiş gençler hala var olabilir? Belki de bu sisteme en başından beri karşıdırlar. Zor Zamanlarda Aşk - Where Hands Touch izle. Zor Zamanlarda Aşk - Where Hands Touch full hd izle. Zor Zamanlarda Aşk - Where Hands Touch Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı 1080p ve 720p reklamsız tek part izle.
 • 122
 • IMDb 9,0
 • 23
 • 0
Kurtuluş: The Salvation (2014) 1080p Full HD İzle
İncele
Kurtuluş: The Salvation (2014) 1080p Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Kurtuluş: The Salvation İzle Film, 1870li yıllarda hemen hemen her alanda dünyann merkezine oturan ülkelerden birinde geçiyor: Amerika Birleşik Devletleri. Hikayenin kahramanı olan göçmen kendinden beklenmedik bir şekilde hareket ederek ailesini öldüren katili soğukkanlılıkla öldürerek intikamını alır. Ancak bu yaptığı, bölgedeki en azılı çetelerden birinin başındaki kişiyi özellikle çok sinirlendirir. Çete ile oluşan gerginlik esnasında en yakınları tarafından ihanete uğrayan kahramanımız, çeteyle tek başın yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaktır.Kurtuluş: The Salvation 2014 Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Tek Part İzle. İzlediğiniz filmler hakkında yorum yapmanız ve eleştirilerde bulunmanız dikkate alınarak, sizlere daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayacaktır. tutfilmizle.com keyifli seyirler diler.
 • 92
 • IMDb 6.4
 • 61
 • 0
Slow West 2015
İncele
Slow West 2015
Türkçe Dublaj
Slow West 2015 16 yaşında İskoç bir genç olan Jay Cavendish (Kodi Smit-McPhee) sevdiği kadın Roseu (Caren Pistorius) bulabilmek için Amerikayı baştan başa katedip Batıya gitmek üzere yola çıkar. Yolda bir grup haydutla karşılaşır, ancak Silas adında (Michael Fassbender) bir ödül avcısıyla sayesinde hayatı kurtulur. Jay para karşılığı Silası koruma ve rehber olarak tutar, ancak Jayin bilmediği birşey vardır: Rose ve babasının hayatı üzerine ödül konmuştur ve Silas Jayi, ödüle ulaşabilmek için kullanmayı planlamaktadır.Slow West 2015 Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Tek Part İzle. İzlediğiniz filmler hakkında yorum yapmanız ve eleştirilerde bulunmanız dikkate alınarak, sizlere daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayacaktır. tutfilmizle.com keyifli seyirler diler.
 • 85
 • IMDb 6.7
 • 50
 • 0
On Chesil Beach 2018
İncele
On Chesil Beach 2018
Türkçe Dublaj
On Chesil Beach 2018, lan McEwan’ın filmle aynı ada sahip olan, çok satan ve büyük ilgi uyandıran romanından uyarlanıp, Florence ve Edward’ın evlilik sonrası hikayelerini ele almakta olan bir filmdir. On Chesil Beach 2018 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, tamamen farklı dünyaların insanı olan bu iki gencin birbirleriyle tanışmalarının ardında, 1962 senesinde evlenme hikayelerinin ele alan filmi, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. On Chesil Beach 2018 full izleme imkanıyla, İngiltere’nin en seçkin ailelerinden bir tanesi mensup olan Florence ve gayet mütevazi bir ailede yetişmiş olan Edward adındaki zeki bir adamın tanışmalarının ardından, 1962 senesinde evliliğe ilk adlı atmalarını, kesintisiz şekilde takip etmeye ne dersiniz?On Chesil Beach 2018 Filmiyle Sevilen Roman Beyaz Perdeye Yansıyor!On Chesil Beach 2018 konusu, İngiliz soylularından bir aileye mensup olan Florence ve mütevazı bir aileden gelmekte olan Edward’ın, mutlu bir tanışma süreci yaşamalarının ardından 1962 yılında evlenmelerini ve evliliğin getirdiği bazı mecburiyetler karşısında zorluk yaşamalarını ele almaktadır. On Chesil Beach 2018 720p – 1080p izleme imkanıyla, evliliklerinin ardından balayını geçirmek adına Chesil sahilinde yer alan ufak bir otele tatile giden çiftin yaşayacakları olayları, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Oldukça keyifli geçirdikleri akşam yemeğinin ardından odalarına geçen çiftin, ilk ilişki konusunda bazı utangaçlıklar yaşamalarını, On Chesil Beach 2018 alt yazılı izleme seçeneğiyle film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. Cinselliğin önemli bir tabu sayıldığı dönemde yaşamış olup, bugüne kadar cinsellikle ilgili herhangi bir konuşmaya dahi şahit olmayan çiftin evlilikleri esnasında, bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmalarını ele alan, On Chesil Beach 2018 orijinal izleme seçeneğiyle izleyenlerinin karşısına çıkmaktadır.On Chesil Beach 2018 Filminin Tüm Detayları18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girmiş olan On Chesil Beach 2018 filminin yönetmenliğini Dominic Cooke yapmıştır. Dram ve melodram kategorilerinde yerini alan On Chesil Beach 2018 tek part izleme imkanıyla, seyircilerine 1 saat 50 dakikalık kesintisiz bir hikayeyi armağan etmektedir. On Chesil Beach IMDb sırlamasında 6,3 puan alarak, oldukça büyük ilgi toplamayı başarmıştır. 3 milyon USD bilet gişesine sahip olan On Chesil Beach 2018 HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor!
 • 105
 • IMDb 6.3
 • 54
 • 0
Anon
İncele
Anon
Türkçe Dublaj
Anon filminin konusu; suça yer olmayan bir dünyadaki tek suçun kaynağının araştırılmasının hikayesidir. Başrollerinde Mirela Rubio rolü ile Rosalba Martinni, Conrad rolü ile Doug Murray, Sal Frieland rolü ile Clive Owen, The Girl rolü ile Amanda Seyfried, Charles Gattis rolü ile Colm Feore, Kristen rolü ile Sonya Walger ve Mark O’Brien rolü ile Mark O’Brien rolü ile Mark O’Brien yer almaktadır. Alışılmışın dışında bir dünya var. Bu dünyada deyim yerindeyse hiçbir gizlilik yok. Kişinin mahremiyet olarak saydıkları, birilerinin olabildikleri, cahilliğin varlık gösterebildiği bir dünya değil. Suç oranı o kadar düşük ki, bu dünyada hiç suç işleyen de yok. Sadece şahsi anıların kaydedildiği garip bir dünyadır. Fakat bu dünyada alışılmış düzeni bozan birtakım olaylar yaşanmaya başlanır. Dedektiflik yapan Sal Frieland bu olayı keşfeder. Amanda Seyfried’ın canlandırdığı kadın karakter ortadan kaybolur ve çözülemeyen seri cinayetler ortaya çıkar. Üstelik bu cinayetlerin sonlanacağı da pek yoktur. Dolayısı ile dedeftif artık bu cinayetlerin kaynağını bulabilmek amacı ile öncelikle bir sonraki kurbanı keşfetmeye odaklanır. Dedektifin dünyayı tekrar eski haline getirmeye çalışma hikayesi Anon’u tek part olarak izleyebilirsiniz.Deneyimli İsimlerin Yer Aldığı Muhteşem Bir Film Sizleri Bekliyor!Anon 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleme seçeneği ile 4 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girdi. Fransa yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Andrew Niccol yer almaktadır. Filmin senaryosunu da Andrew Niccol kaleme almıştır. Film müziğinin bestecisi Christophe Beck’tir. Filmi Sky Cinema Original Filmss şirketi finanse etmektedir. Filmin yapımcılığını; Andrew Niccol, Daniel Baur, Oliver Simon ve Oda Schaefer üstlenmiştir. Anon’un IMDB puanı, 10 üzerinden 6.1’dir. Filmin beyazperde puanı, 5 üzerinden 2.8’dir. Anon’u HD kalitesiyle izleyebilmek için 1 saat 40 dakikanızı ayırmanız yeterli.Harika Bir Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!Anon’u orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere bilim kurgu ve gerilim filmidir. Anon’u Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Alt yazı takip etmek istemeyenler, Anon’u Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Anon’u full izlemek için acele edin.
 • 100
 • IMDb 5.8
 • 71
 • 0
Close (2019)
İncele
Close (2019)
Türkçe Dublaj
Close Netflix yapımı olan aksiyon ve gerilim türünde bir filmdir. Film 2019 yılının başında seyirciler ile buluşmuştur. Close konusu ise Zoe ismindeki genç bir kadın ve onu korumakla görevli olan Sam’ın tehlikelerden korunma mücadelesidir. Zoe zengin bir ailenin mirasçısıdır. Sam ise terörle mücadele konusunda başarılı bir uzmandır. Sam’in yeni görevi ise Zoe’yi korumaktır. Yıllarca terörle mücadele etmiş Sam için bu görev çok kolay gözükmektedir. Fakat Zoe oldukça kötü insanların hedefi haline gelmiştir. Close Türkçe dublaj izle tercihi olan filmde Sam bir yandan bu kötü kişilere karşı Zoe’yi koruyabilmek için mücadele vermekte bir yandan da Zoe’ye kendisini korumayı öğretmeye çalışmaktadır. Aksiyon dolu sahneler bulunan bu film Close HD izle kalitesiyle seyredilebilmektedir.Birbirinden Başarılı Oyuncular Bir Arada Close filminin başrolünde Noomi Rapace yer alıyor. Rapace Ejderha Dövmeli Kız, Sherlock Holmes: Gölge Oyunları, Yedinci Hayat gibi birbirinden başarılı filmlerde de rol almıştır. Özellikle Ejderha Dövmeli Kız’daki performansı birçok otoritenin de beğenisini toplamıştı. Close alt yazılı izleme imkanı olan filmde Rapace’in yanı sıra Olive Jewson, Abdellatif Chaouqi, Sophie Nelisse gibi isimler de bulunuyor. Oyuncuların Close filmde sergiledikleri performanslar seyirciler tarafından büyük taktir topladı. Bu filmin ayrıca Close tek part izle seçeneği de mevcuttur.Yüksek Görüntü Kalitesi İle Aksiyonun İçerisindeki Yerinizi Alın Close filmi nerede çekildi sorusunun cevabı Fas’tır. Fas’a ait etkileyici görüntülerin yer aldığı filmi yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilmek mümkündür. Close 720p-1080 izleme imkanını seyircilerine veren bir filmdir. Close filminin yönetmenliğini Vicky Jewson yapmıştır. Daha önce de Lady Godiva ve Born of War filmlerini çeken Jewson’ın üçüncü filmi Close orijinal izlenebilen bir filmdir. Jewson özellikle filmi çekmek için tercih ettiği yerler konusunda büyük övgü toplamıştır. Oldukça gerçekçi sahnelere sahip olan film seyircileri de maceranın içerisine sürüklüyor. 1 saat 34 dakika uzunluğunda olan Close filmi seyirciyi her an aksiyonun içerisine dahil ediyor. Bu başarılı yapımı izlemek isteyen kişiler de Close full izle seçeneği ile filmlerini seyredebilirler.
 • 95
 • IMDb 5.6
 • 115
 • 0
Hanna (2011)
İncele
Hanna (2011)
Türkçe Dublaj
Hanna (2011), Finlandiya’nın kırsal bir kesiminde 2 yaşından beri eski CIA ajanı olan babası Eric tarafından soğukkanlı bir katil olmak için yetiştirilir. Bu yüzden Hanna yaşıtlarından farklı olarak bir askerin gücüne, dayanıklılığına ve aklına sahip zeki, meraklı ve sadık bir kızdır. Babası bir gün Hanna’ya düşmanlarıyla yüzleşmesi için hazır olduğunu söyler. Bir CIA ajanı olan Marissa da uzun zamandır Hanna ve Eric’in peşindedir. Hedefine kitlenmiş usta bir suikastçi gibi davranan Hanna dışarıda onun için hazırlanan planlardan habersizdir. Başına gelen olaylar sonucu varlığı ve ailesi ile ilgili şaşırtıcı gerçeklerle karşı karşıya kalır. Hanna (2011) full izle seçenekleriyle sitemizde!Hanna Türkçe Dublaj İzle İle Muhteşem Bir Serüvene Hazır Olun!Hanna (2011) alt yazılı izle ve türkçe dublaj seçenekleri 1080p görüntü kalitesiyle sitemizde. Aksiyon, dram, gerilim türünden bir ABD, İngiltere ve Almanya ortak yapımı olan Hanna (2011) konusu, oyunculuğu ve görsel efektleriyle muhteşem bir serüven sizleri bekliyor. Gerilim, aksiyon, macera, dram türlerinin hepsini barındıran Hanna (2011) tek part izleyerek 16 yaşındaki bir kızın hayatı için verdiği mücadeleyi takip etmeye var mısınız?Ödüllü Bir Gerilim Filmi Hanna 720p-1080p İzleme Kalitesiyle Sizleri Bekliyor!Hanna (2011) HD izle seçeneğiyle sitemizde! Joe Wright tarafından yönetilen Hanna IMDb 6.8 puanlı ödüllü bir gerilim filmidir. Kadın Film Gazetecileri Birliği’nden en iyi film müziği, Irish Film & Television Academy’den en iyi kadın oyuncu(Saoirse Ronan), Los Angeles Film Eleştirmenleri Birliği’nden en iyi müzik ödüllerini alan Hanna konusu, oyunculuğu vb. alanlarda yorum toplayan Rotten Tomatoes web sitesinde de % 71 olumlu yorum almıştır.Kuzey Amerika’da 40.3, diğer ülkelerde 25.1 olmak üzere dünya genelinde 65.4 milyon dolar hasılatlı filmin bütçesi 30 milyon dolardır. Hanna (2011) orjinal izle dil seçeneklerinde İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Arapça ve İspanyolca bulunmaktadır. Bad Tölz, Bavaria, Almanya’da çekilen filmin başrolünde Saoirse Ronan oynamaktadır.Hanna (2011) HD izle seçenekleri ile sitemizde!
 • 111
 • IMDb 6.6
 • 119
 • 0
Soğuk Takip – Cold Pursuit
İncele
Soğuk Takip – Cold Pursuit
Türkçe Altyazı
Soğuk Takip izle; Aksiyon, suç ve dram kategorilerinde yer alan İngiltere yapımı bir filmdir. Cold Pursuit sinemalar ile 22 Mart 2019 tarihinde buluştu. Soğuk Takip konusu oğlu uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüş bir adamın intikamıdır. Nels ismindeki adam karsı ile beraber Rocky Dağları’nda yaşan kendi halinde birisidir. Hayatı rahat ve sıradan geçen Nels’in tüm yaşamı oğlunun öldürülmesi ile değişir. Cold Pursuit tek part izlenebilen film de Nels, oğlunun intikamını alabilmek için yanıp tutuşmaktadır. Bunun için de yaşadığı kasaban ayrılır. Nels bu intikam mücadelesinde avcı yeteneklerini kullanacaktır. Fakat karşısında da oldukça güçlü bir mafya bulunmaktadır. Soğuk Takip HD izleme kalitesinde seyredilebilen filmde Nels intikamını alabilmek için çok dikkatli olmak durumundadır.Dünya Sinemasının Usta İsmi Liam Neeson Cold Pursuit orijinal izleme imkanı olan filmin başrolünde sinema dünyanın başarılı oyuncularından Liam Neeson yer alıyor. Daha önce Schindler’in Listesi, Kinsey, Gri Kurt gibi birbirinden önemli filmlerde yer alan İrlandalı oyuncu her rolünün altından başarıyla kalkmayı bilmiştir. Özellikle Schindler’in Listesi’ndeki performansı Neeson’ına Oscar ve Altın Küre adaylığı getirmiştir. Soğuk Takip alt yazılı izleme seçeneği bulunan filmde de usta oyuncu yine etkileyici bir performans sergilemiştir. Soğuk Takip filmi ile de İrlandalı aktör övgüleri toplamıştır. Neelson’ın bu güzel performansı da Cold Pursuit Türkçe dublaj izlenebilir.Hans Petter Moland’dan Başarılı Bir Yapım Soğuk Takip filminin yönetmenliğini Hans Petter Moland yapmıştır. Daha önce farklı tarzlarda filmler çeken Norveçli yönetmen farklı ülkelerin festivallerinde de övgüyle karşılanmıştır. Moland’ın yeni filmi olan Cold Pursuit IMDB’den 6,2 puan almıştır. Soğuk Takip full izleme imkanı bulunan filmin oyuncu kadrosunda ise Neelson’un yanı sıra Laura Dern, Micheal Richardson, Michael Eklund gibi isimler yer almıştır. Aksiyonu bol olan bu film de Moland’ın başarılı yapımları arasında yerini almıştır. Filmin görüntüleri ve oyuncuların performansları ile oldukça güzel bir iş ortaya çıkmıştır. Bu başarılı filmi izlemek isteyen kişiler de Cold Pursuit 720p-1080 izleme seçeneklerinden birisini seçebilir ve filmin keyfini sürebilir.
 • 119
 • IMDb 6.7
 • 1.541
 • 0
TutFilmizle Hd Film sitemiz sizlere güncel ve kaliteli filmleri tek çatı altında toplayarak Full HD kalitede izlemenizi sağlayan keyifli film izleyeceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında rahatça Full HD Film izlemeniz için uğraşmaktayız. Web Sitemiz uyar kaldır yöntemiyle çalışmaktadır. Telif hakkı sahibi olduğunuz filmleri kaldırtmak isterseniz bildirmeniz yeterlidir ilgili film hemen kaldırılır. Her türlü şikayet öneri istek v.b için [email protected] mail gönderebilirsiniz..